E-KATALOG

KURUMSAL

• ANASAYFA • KURUMSAL
Şirket Profili Vizyon & Misyon Kalite Politikası

Şirket Profili

Başaranlar Mermer, 1990 yılında Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nde modern bir fabrika kurmuş ve sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek kurulduğu günden bu yana kapasitesini ve teknolojisini sürekli olarak arttırarak müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetine odaklı Türkiye 'nin önde gelen mermer üreticilerinden birisi olmuştur.

  • Taşın Üstadı

Başaranlar, kurulduğu günden beri 5 kıtada imza attığı bütün projelerinde sunmuş olduğu kaliteli Türk mermeri ve traverten ürünleriyle sektörde "Master of Stone" ilan edilmiştir.

  • Üst Düzey Müşteri Memnuniyeti

Başaranlar, sürekli kendini yenileyerek müşteri odaklı bakış açısıyla kaliteden ödün vermeden tüm iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek ürünleriyle tüm tasarımcılara modernizm ve estetiği bir arada sunuyor.

  • Son Teknoloji

Yıllardır teknolojiyi yakından takip eden özelliğini koruyan Başaranlar Mermer, üretim tesisini son teknoloji İtalyan ve Türk makineleriyle donatmıştır. Makine parkuruna yaptığı yatırımlarla Ar-Ge 'ye verdiği önemi bir kez daha vurgulamaktadır.

  • Geniş Ürün Yelpazesi

Başaranlar Mermer, bugün %90'ı kendi ocaklarından olmak üzere yaklaşık 30 çeşit ürünüyle Türkiye'nin en fazla ürün çeşidine sahip ve en büyük mermer üreticilerinden biridir. Standart ve müşterilerine özel üretim gerçekleştirerek, dünya standartlarında kalitesi tescillenmiş geniş ürün yelpazesi sunmaktadır.

  • Çevreyle Dost

Doğanın insanoğluna hediyesi olan mermeri işleyerek yaşam alanlarında kullanıma sunan Başaranlar, üretim sürecinde enerjiyi etkin bir şekilde değerlendirerek doğaya daha az zarar veren yatırımlar gerçekleştirmektedir.

Vizyon & Misyon

Vizyon


Bulunduğu her sektörde lider, geleceği inşa eden kuruluş olmak.

 

Misyon


Kendi değerlerini koruyarak ve öz kaynaklarını kullanarak, üretim ve hizmette, ülkemiz ve dünya pazarında güvenilir ve fark yaratan örnek bir kuruluş olmak.

Kalite Politikası

"Önce Kalite" anlayışı; çalışanlarımızın katılımı, her kademede sorumluluk bilinci, sürekli gelişim ilkesi ile müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli mal üretmek ve hizmet vermektir.