E-KATALOG

FABRİKA

• ANASAYFA • FABRİKA
Genel Bilgi Fotoğraf Galerisi

Genel Bilgi

Global pazarda başarılı olmanın yolu, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hızlı değişen müşteri ihtiyaçlarını tatmin eden stratejiler geliştirmektir. Bu stratejiyi benimseyen Başaranlar Mermer, teknolojisini sürekli yenileyerek, modern üretim tesisinde İtalyan ve Türk makine sanayisinin son teknoloji makinelerini kullanmaktadır.


Modern tesis, ekipman ve nitelikli iş gücü ile yıllık 1.000.000 m2'yi aşan üretim kapasitesiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Başaranlar Mermer, bugün 12.000 m2 si kapalı olmak üzere 35.000 m2 fabrika alanı ve 8.000 m2 stok alanına sahip olup, modern teknolojisi sayesinde üretimde kalite ve sürekliliği sağlamaktadır.


Fabrika üç ana üretim bölümünden oluşmaktadır. Bunlardan birincisi plaka üretim bölümü, ikincisi ebatlı levha ve fayans üretim bölümü, üçüncüsü eskitilmiş ürünler, mozaik ve atölye işleri bölümüdür. 2008 ve 2013 yılında yapılan yeni yatırımlarla üretim hatlarının kapasitesi arttırılmış ve teknolojisi yenilenmiştir.


Doğal kaynaklardan elde edilen doğal taş ürünleri üretim süreçlerinde yapay malzemelere oranla daha az işlem gerektirdiklerinden enerji etkinliği sağlarlar. Başaranlar, üretim süreçlerinde doğaya daha az zarar veren yatırımlar gerçekleştirmektedir. Başaranlar Mermer, modern ve büyük dönüşüm kapasitesine sahip arıtma tesisinde dakikada 10.000 litre suyu arıtarak, çevreye zarar vermemektedir.

Fotoğraf Galerisi