E-KATALOG

OCAKLAR

• ANASAYFA • OCAKLAR
Denizli Traverteni – Kaklık / Denizli Oscar Bej - Hacılar / Burdur Karia Krem – Yeşilova / Burdur Ege Bej - Yeşilova / Burdur Arabescato Bej - Karamanlı / Burdur Burdur Rose – Sazak / Burdur Isparta Bej - Sütçüler / Isparta Monte Bianco – Günlüce / Muğla Silver Black – Sandıklı / Afyon Sunset – Tavas / Denizli Giallo Tabae Limestone – Kale / Denizli
Denizli Traverteni – Kaklık / Denizli

Denizli'nin Kaklık traverten bölgesinde yer almaktadır. 2015 yılında açılan Denizli Traverteni ocağı, yıllık 30.000 ton blok kapasitesine sahip olan ocağımızda üretim kapasitesini artırmak için son teknoloji makinalarla çalışılmaktadır.

Oscar Bej - Hacılar / Burdur

Burdur, Hacılar bölgesinde bulunan ocağımız 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yıllık 25.000 ton üretim kapasitesi bulunan ocağımızda Oscar Bej'in yanı sıra, Süper Krem ve Daino Reale taşları da çıkarılmaktadır.

Karia Krem – Yeşilova / Burdur

Burdur ilimizin Yeşilova bölgesinde bulunan ocağımızda 2003 yılından bu zamana çalışılmaktadır. Dönemsel olarak çalıştığımız ocağımızda mevcut üretim kapasitesi yıllık 10.000 tondur. 

Ege Bej - Yeşilova / Burdur
Ege Bej ocağı, Yeşilova Burdur bölgesindeki ilk bej ocağı olup, 1995 yılından bu zamana faaliyet göstermektedir. Burdur, Yeşilova bölgesinde bulunan ocağımızda dönemsel olarak çalışmamıza bağlı olarak yıllık 10.000 ton üretim gerçekleştirilmektedir.
Arabescato Bej - Karamanlı / Burdur
Burdur, Karamanlı bölgesinde bulunan ocağımızda 2001 yılından bu yana çalışılmaktadır. Dönemsel olarak çalışan ocağımızda yıllık üretim kapasitesi 10.000 tondur.
Burdur Rose – Sazak / Burdur

Sazak, Burdur bölgesinde bulunan ocağımızda 2008 yılından bu yana faaliyet gösterilmektedir. Dönemsel olarak çalışmaların yürütüldüğü ocağımızda yıllık üretim kapasitesi 10.000 tondur.

Isparta Bej - Sütçüler / Isparta
Isparta - Sütçüler bölgesinde bulunan ocağımızda 2015 yılında faaliyet gösterilmektedir. Ottoman bej olarak bilinen taşa benzerliği sebebiyle tercih edilmektedir. Dönemsel olarak çalışmamıza bağlı olarak yıllık 15.000 ton üretim gerçekleştirilmektedir.
Monte Bianco – Günlüce / Muğla

Muğla, Günlüce bölgesinde bulunan ocağımız 2003 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Dönemsel olarak çalışmaların yürütüldüğü ocağımızda yıllık üretim kapasitesi 10.000 tondur. 

Silver Black – Sandıklı / Afyon

Afyon ilimizin Sandıklı ilçesinde yer alan ocağımızda 2006 yılından bu yana faaliyet gösterilmektedir. Dönemsel olarak çalıştığımız ocağımızda yıllık 10.000 ton üretim yapılmaktadır.

Sunset – Tavas / Denizli

Tavas-Denizli'de bulunan ocağımızda 1998 yılından beri faaliyet gösterilmektedir. Dönemsel olarak çalışmamıza bağlı olarak yıllık 10.000 ton üretim yapılmaktadır. Renkli mermer ürünün eşsiz dokusu, çekici renk harmonisi ile dikkat çekmektedir.

Giallo Tabae Limestone – Kale / Denizli

Denizli ilimizin Kale ilçesinde bulunmaktadır. Dönemsel olarak çalıştığımız ocağımızıda yıllık 10.000 ton üretim kapasitesi bulunmaktadır.